Задля поповнення запасу води в укриттях у закладах освіти ВМТГ з матеріального резерву виділили сорок тисяч пляшок питної води

25 листопада 2022, 12:10

Сьогодні, 25 листопада, на черговій сесій міської ради було прийнято рішення про виділення з матеріального резерву питної води для укриттів у закладах освіти у кількості сорок тисяч пляшок.

Після отримання, їх розподілять у найпростіші укриття у закладах освіти.

За рекомендаціями ДСНС в укриттях обов’язково повинні бути ємності з питною та технічною водою, з розрахунку 2л на добу на одну людину, запасом на 2 доби.

Наразі місто перейшло від стратегічного планування до оперативних планів. Загалом на укриття, які знаходяться у закладах освіти, за кошти міського бюджету ВМТГ були закуплені генератори потужністю 6 та 24 кВт, конвектори та біотуалети.

«Також задля комфорту та безпеки підростаючого покоління нашої громади заручились підтримкою "Фонду Східна Європа" та ЮНІСЕФ, які надали засоби протипожежного захисту, пледи, засоби надання медичної допомоги, дидактичні та ігрові матеріали», - каже директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Спільними зусиллями адміністрації, батьків школярів та міжнародних організацій, в укриттях є: місця для сидіння, засоби зв’язку і оповіщення, контейнери для зберігання продуктів тощо.

Нагадаємо, що у разі виникнення надзвичайної ситуації 30 закладів освіти діятимуть як «пункти незламності (обігріву)». Деталі можна дізнатись за посиланням https://www.vmr.gov.ua/24-7-u-vinnytsi-zapratsiuvaty-pershi-30-punktiv-nezlamnosti-povidomyv-serhii-morhunov

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.