За останню добу найбільше біженців до Вінниці прибули з Харкова, Маріуполя та Чернігова

14 березня 2022, 16:51

Після постійних обстрілів російськими окупантами українських міст на Сході, півночі та Півдні країни, частина людей вимушені мігрувати у безпечніші регіони. Чимало українців їдуть через Вінницю транзитом далі на захід або ж залишаються у місті. Станом на вчорашній вечір у школах та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Вінниці прийняли 1315 біженців, з них – 271 дитина. На ранок залишилась 1031 людина, серед них - 230 дітей.

Найбільше біженців прибувають наразі з Києва, Харкова, Маріуполя, Чернігова та Сум. Як повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради, людей розміщують цілодобово. Для їх прийому мають все необхідне: місця для ночівлі, їжу та теплі речі.

«Люди їдуть з усіх куточків України. Більшість - з тих регіонів, де відбуваються бойові дії. Ми приймаємо та розміщуємо біженців цілодобово. Це процес безперервний. Я дякую нашим вінничанам, які небайдужі до людської біди. Волонтери та прості вінничани приносять необхідні речі та продукти. Ви - неймовірні», - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"