З Wi-Fi та телевізором: як мешканці вінницької багатоповерхівки облаштували укриття

14 жовтня 2022, 12:34 (Відредаговано 14 жовтня 2022, 15:00)

Мешканці багатоповерхівки на вул. Янгеля, 69 закінчили облаштування укриття. У підвальному приміщення будинку вони пофарбували стіни, провели освітлення. За підтримки депутата Вінницької міської ради Петра Бабія, зробили стяжку підлоги.

Крім того, мешканці цієї багатоповерхівки взяли участь у проєкті «Укриття для життя» від Фонду “Подільська громада” і виграли 10 тисяч гривень на облаштування приміщення, розповідає відповідальний по будинку Олександр Пятих.

“Стяжку підлоги за власний кошт нам організував Петро Валерійович Бабій. За гроші, які отримали від участі в проєкті “Укриття для життя”, ми провели освітлення, пофарбували стіни. Місцевий провайдер Еверест допоміг облаштувати Інтернет та забезпечує нам безоплатний доступ. Найближчим часом планують поставити телевізор”, - розповідає Олександр Пятих.

Усі роботи мешканці будинку виконують власними силами, збираються ввечері після роботи. Наступного тижня планують доставити в укриття ще більше меблів.

“Ще завозимо меблі, щоб зробити спеціальні місця, де можна буде не лише сидіти, а й можна буде прилягти, на випадок, якщо доведеться довго перебувати в укритті”, - додає відповідальний по будинку.

За словами Олександра Пятих, аби перебування мешканців будинку в укритті було більш безпечним, вони також облаштували аварійний вихід.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Поточний ремонт житлового фонду

План поточного ремонту житлового фонду управлінськими компаніями