З Вінниці передали гуманітарний вантаж до Харківщини, Київщини, Полтавщини та Сумщини

28 березня 2022, 15:24

З перших днів повномасштабного вторгнення путінських військ в Україну Вінниця координує прийом і розподіл гуманітарних вантажів. Щоденно команда Гуманітарного хабу «Вінниця» сортує пакунки та розподіляє за потребами у міста, які потерпають від рашистських обстрілів. Крім того, фахівці хабу перенаправляють гуманітарні вантажі для забезпечення найнеобхіднішим переселенців та захисників.

Гуманітарний хаб «Вінниця» працює без вихідних. Напередодні до міста приїхав вантаж з Нідерладнів. Дві вантажівки вщент забиті продуктами харчування. Загалом – 23 тонни гуманітарної допомоги.

Продукти харчування та необхідні речі відправили у регіони, які потерпають від обстрілів, блокади та загрози гуманітарної катастрофи. Зокрема, до Харківщини, Київщини, Полтавщини та Сумщини.

Частину гуманітарної допомоги доставили до Чернігова. У вантажі – засоби гігієни, побутова хімія та теплі речі.

Щодня фахівці гуманітарного хабу приймають, сортують та відправляють вантажі з гуманітарною допомогою у міста, які найбільше цього потребують.

За детальною інформацією та організацією доставки гуманітарних вантажів до Вінниці можна звертатися за номером +380979023778 (Telegram, WhatsApp, Viber) або електронною адресою humanhubvin@gmail.com

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"