З самого ранку спецтехніка обробляє місто протиожеледними матеріалами

29 листопада 2022, 11:42

Відучора, 28 листопада, у Вінниці знову погіршилася погода - пішов дощ з мокрим снігом. Відтак, щоб розчищати вулиці та дороги міста задіяли 21 одиницю спецтехніки.

У департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради додають, що техніка працювала з 5-ої години ранку. Снігоприбиральні машини посипали протиожеледною сумішшю вулиці, дороги та зупинки громадського транспорту.

Щодо дворових територій, то як повідомили в департаменті житлового господарства, наразі тут працюють близько 300 двірників, які діють в залежності від погодних умов. У разі їх погіршення, вони відразу приступлять до посипки доріжок, тротуарів та виходів з під'їздів протиожеледними матеріалами. Також готова до роботи спеціальна техніка, яка у випадку потреби, буде залучена в роботу.

Нагадаємо, у разі погіршення погодних умов, прибирати Вінницю від снігу може понад 90 одиниць снігоприбиральної техніки.

Аби не ускладнювати роботу снігоприбиральної техніки, автомобілістів закликають не паркувати авто на узбіччях.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради