З самого ранку комунальна техніка прибирає Вінницю від снігу та обробляє протиожеледними матеріалами вулиці

12 грудня 2022, 09:12

Сьогодні, 12 грудня, у Вінниці знову засніжило. Ще з 4 ранку запрацювали комунальники — вони розчищають сніг та посипають протиожеледними матеріалами вулиці, дороги міста та зупинки громадського транспорту.

Як розповіли у департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, до роботи задіяли 40 одиниць снігоочисної техніки.

“Просимо водіїв залишити автівки вдома, не створювати затори й подбати про паркування, щоб снігоприбиральна техніка могла проїхати без проблем”, – сказав начальник відділу утримання об’єктів та благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський.

Тим часом триває прибирання і у дворах багатоповерхівок. З самого ранку над розчищенням тротуарів, проходів та під'їзних шляхів працюють 280 двірників, розповідає директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради