З 11 квітня на ділянці вулиці Довженка перекриють рух для проведення робіт з реконструкції тепломережі

08 квітня 2022, 13:49 (Відредаговано 08 квітня 2022, 13:53)

Роботи проводитимуться на проїжджій частині ділянки вулиці Олександра Довженка. Їх виконуватиме підприємство «Вінницяміськтеплоенерго». Рух буде перекрито упродовж 3-х днів. Робітники мають завершити реконструкцію ділянки тепломережі 13 квітня. Після чого провести засипку місця розкопки із подальшим відновленням асфальтобетонного покриття. Про це повідомив начальник МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

Він розповів, що сьогодні, 8 квітня, працівники КП «ВМТЕ» продовжують займатись плановими ремонтними роботами на Верхній Слов’янці. Також завершено відновлення асфальтобетонного покриття 3-х ділянок на прибудинкових територіях на Вишеньці. Подальші роботи тимчасово призупинені через складну ситуацію з поставками бітуму, який виготовлявся в регіонах, де зараз ведуться бойові дії.

«Що стосується «Вінницьких міських електромереж», то ними сьогодні виконуються земляні роботи по кабельній лінії на вул. Київській для ліквідації аварійної ситуації. А вчора було завершено прокладання кабелю електроживлення до новозбудованого офісного приміщення на вул. Стельмаха», - розповів Віталій Козак.

А КП «Вінницяоблводоканал» сьогодні продовжує аварійні роботи на вул. Вишневій. Також провожиться засипка розкопки на вул. Максима Шимка.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради