З 10 по 11 липня на Староміському мості та перехресті біля нього буде змінений рух для приватного і громадського транспорту. Водіїв просять звернути на це увагу

08 липня 2022, 15:25

Днями розпочнеться асфальтування перехрестя вул. Князів Коріатовичів - вул. Миколая Оводова. Це один з етапів ремонту цього транспортного вузла, який є одним з найважливіших та найбільш завантажених. У результаті всіх запланованих робіт перехрестя стане інклюзивним та більш безпечним - покращиться взаємна видимість водіїв та пішоходів. У зв’язку з роботами буде тимчасово змінено рух приватного та громадського транспорту.

З 14:00 10 липня до 08:00 11 липня буде перекрито рух приватного та громадського транспорту по вул. Миколи Оводова в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Монастирською до перехрестя з вул. Князів Коріатовичів. Також – по вул. Князів Коріатовичів в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Владислава Городецького до перехрестя з вул. Миколи Оводова. Крім того – по вул. 8-го Березня в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Князів Коріатовичів до перехрестя з вул. Гліба Успенського (Староміський міст) та по вул. Князів Коріатовичів в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Кропивницького до перехрестя з вул. Миколи Оводова.

На період перекриття руху по вулицях Миколи Оводова, Князів Коріатовичів, 8-го Березня рух приватного автотранспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Соборній, Монастирській, Архітектора Артинова, Владислава Городецького, Міліційній, Гліба Успенського, Данила Нечая.

У цей час будуть змінені маршрути автобусів № 7 «Вул. Якова Шепеля – Пирогово», № 21 «Педучилище – Барське шосе», № 22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал» та маршрутних таксі № 7А «Вул. Якова Шепеля – Ринок «Урожай», № 17Б «Барське шосе – Вул. Лугова», № 21А «Педучилище – Ринок «Урожай», № 22А «Лікарня ім. Ющенка – Залізничний вокзал».

Зміни маршрутів громадського транспорту:

  • Автобуси № 7 та № 21 прямуватимуть по вул. Соборній, через центральний міст, пл. Перемоги, по вул. Замостянській, вул. Данила Нечая.
  • Автобуси № 22, маршрутні таксі № 17Б та № 22А прямуватимуть по вул. Зодчих, вул. Р. Скалецького, вул. Пирогова, вул. Соборній, через центральний міст.
  • Маршрутні таксі № 7А та № 21А прямуватимуть від кінцевого пункту тролейбусів «Вул. Князів Коріатовичів» по вул. Князів Коріатовичів, вул. Родіона Скалецького, вул. Пирогова, вул. Соборній, через центральний міст, по вул. Брацлавскій, вул. Гліба Успенського, вул. 8-го березня. Відповідно цими ж вулицями й у зворотному напрямку.

«Наша основна мета – забезпечити безпечне пересування для усіх учасників дорожнього руху. Тому було прийнято рішення тимчасово змінити рух для приватного і громадського транспорту на цьому транспортному вузлі, – каже заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Андрій Сорокін. – Роботи, які проводяться на даному перехресті, повинні зробити його комфортним та безпечним для мешканців та гостей Вінниці».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку