З 1 вересня студентські та учнівські проїзні стали доступними для поповнення

01 вересня 2022, 15:56

Відсьогодні студенти та школярі можуть знову придбати на картку проїзні за пільговим тарифом Про це повідомляють у КП «Вінницякартсервіс».

Вартість картки складає 60 гривень. Студентський проїзний на 130 поїздок коштує 255 гривень, а вартість учнівського – 155 гривень. Термін дії проїзного документа – 30 календарних днів. Також картка дає можливість впродовж 30 хвилин здійснити безкоштовну пересадку на всі види громадського транспорту, окрім маршрутних таксі.

Учню/студенту, який не досягнув 18-річного віку, картку оформляє його представник (мати, батько або опікун). Підпис представника підтверджується шляхом здійснення оплати картки. При цьому присутність майбутнього власника картки є обов’язковою. Замовити муніципальну картку можна онлайн та у центрі обслуговування.

При замовленні у центрі обслуговування учню/студенту, який досягнув 18-ти річного віку необхідно показати:

  • документ, що посвідчує особу учня/студента (паспорт або ID-картку);
  • ідентифікаційний номер учня/студента, якщо є, або довідку про відмову;
  • документ, що підтверджує право на пільгу (учнівський або студентський квиток);
  • номер контактного телефону та адресу електронної пошти учня/студента (якщо учень/студент досягнув 18-ти річного віку).

Консультант зробить фото заявника та оформить заяву на отримання картки.

Якщо не вийшло оплатили вартість картки одразу, то це можна зробити впродовж 14 днів скориставшись інформацією в електронному листі, який буде надіслано. Як тільки картка буде готова, замовнику прийде СМС-повідомлення або лист на електронну пошту. Якщо замовлення картки здійснювалось онлайн або у центрі обслуговування, потрібно прийти у обраний день та час у центр обслуговування та звернутись до консультанта.

«Персоніфікована студентська та учнівська муніципальна картка забезпечує можливість проїзду у муніципальному транспорті за пільговим тарифом, для учнів та студентів денної форми навчання, – зазначає директорка КП «Вінницякарстсервіс» Катерина Бабіна. – Наголошуємо, що оплата проїзду в громадському транспорті Вінницької міської територіальної громади є обов’язковою умовою для стабільного функціонування транспортної системи, особливо за теперішніх обставин».

Учнівські та студентські муніципальні картки діють в трамваях, тролейбусах та муніципальних автобусах.

Нагадаємо, що продаж неперсоніфікованих транспортних карт здійснюється у торгово-сервісній мережі поблизу зупинок громадського транспорту. Розташування усіх точок, а також детальний опис особливостей користування Муніципальною карткою можна знайти на сайті.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку