“Все буде Україна”: у Вінниці німецький художник організував мистецьку акцію

13 травня 2022, 15:15

Сьогодні, 13 травня, на площі Європейській відбувся мистецький майстер-клас на підтримку України для маленьких вінничан та вимушених переселенців. Організатором заходу став відомий митець з Німеччини Алан Меєр.

Алан Меєр - німецький живописець, який неодноразово проводив подібні акції на Донбасі. Картини після завершення перевозив за кордон та виставляв на благодійних аукціонах, а кошти передавав на потреби українських бійців. Цього разу планує зробити те ж.

"Я відкрив для себе Україну після Помаранчевої революції. Вивчив українську мову і сьогодні у Вінниці запропонував всім охочим доєднатись до акції створення живописних полотен," - розповідає Алан Меєр.

Акція відбулася просто неба, в ній взяло участь понад 30 діток. Такого формату захід відбувся вперше, адже він об'єднав і митців Вінниці, і маленьких переселенців, і вінничан. Малеча із задоволенням долучилась до творчого процесу - всі були зайняті створенням власних шедеврів.

"Для свого малюнку я вибрала зелений колір, спочатку намалювала дерева, бо дуже хочу, щоб моя земля була квітуча, і поруч маркером написала:"ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА", адже я чекаю нашої перемоги і дуже хочу повернутися до свого дому", - каже восьмирічна Маргарита з Луганська.

Усі картини будуть виставлені на благодійному аукціоні, який в Берліні проведе організація "Heart for Ukraine", а зібрані кошти підуть на підтримку українців у боротьбі проти російської окупації.

"Зробимо все, що в наших силах, бо перемога залежить від кожного з нас! ", - додає Алан Меєр.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"