Вночі дороги Вінниці посипали протиожеледною сумішшю

06 грудня 2021, 13:05

Вночі у Вінниці пішов мокрий сніг з дощем, а зниження температури призвело до виникнення ожеледиці. Щоб дороги і тротуари не перетворились на суцільні ковзанки міські комунальні служби одразу почали обробляти їх протиожеледними засобами.

У місті працювала спецтехніка, яка посипала дороги та тротуари протиожеледними матеріалами, залучили 24 одиниці.

«Комунальні служби роблять все, аби обробити у найкоротші терміни якомога більше вулиць. У разі несприятливих погодних умов, на прибирання Вінниці від снігу може вийти більше 90 одиниць снігоприбиральної техніки», – розповів начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради **Вячеслав Хілінський. **

У дворах багатоповерхівок 300 двірників з шостої години ранку прибирали від снігу доріжки та посипали їх протиожеледною сумішшю. Директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман каже, що за потреби до розчистки снігу залучать 21 одиницю спецтехніки.

Поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою Вінницької міської територіальної громади. Контроль за їхнім виконанням здійснює Муніципальна варта.

За прогнозами синоптиків Вінницького обласного центру з гідрометеорології, в найближчі дні у місті очікується мокрий сніг з дощем, на дорогах – ожеледиця. Водіїв просять бути обережними за кермом, не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та тротуарах, аби не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради