Вінницький стандарт гостинності у 2022 році збільшить охоплення

01 лютого 2022, 09:22

Днями у хабі «Місто Змістів» керівники закладів гостинності Вінниці, представники департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та ГО «Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль» обговорили проєкт «Вінницький стандарт гостинності» (ВСГ). Його мета - надати інструменти росту для малого та середнього підприємництва Вінниці у сфері туризму й гостинності за рахунок удосконалення продуктів, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування. У 2022 році Вінницький стандарт гостинності впроваджуватимуть ще 12 закладів міста – кафе, ресторани та готелі.

На початковому етапі запровадження у Вінниці першого в Україні міського стандарту гостинності найбільше уваги приділялося підвищенню рівня сервісу та розробці локальних меню. У 2021 році для покращення сервісу у закладах, які зголосилися впроваджувати Вінницький стандарт гостинності, адміністратори та персонал пройшли навчальний спецкурс «8 кроків до серця гостя». Окрім того, учасники проєкту обрали вишню, як гастросимвол Вінниці. Вишня у 2021 році стала ключовим інгредієнтом для страв та напоїв у меню його амбасадорів. Вишневе меню зацікавило тревел-блогерів, туроператорів та представників ЗМІ, які розповіли про вінницьку ідею широкому загалу. Важливим досягненням стало проходження вінницького борщу на вишні до топ-3 категорії «Найкращий ресторанний борщ» премії Ukraine Tourism Awards.

У 2022 році проєкт розвиватиметься у двох ключових напрямках: підтвердження дотримання стандарту та ефективний маркетинг його пропозицій на аудиторії українського туристичного ринку.

«Перед початком нового туристичного сезону Вінниця ставить собі амбітну ціль – зробити місцеву гостинність впізнаваною завдяки винятковому сервісу та гастрономічним спеціалітетам. Саме тому ключовими заходами було обрано навчання цифровому маркетингу, створення та випуск гастромапи і напрацювання велкамбуків – персоналізованих кодексів, які допоможуть адміністрації закладів сфери гостинності швидше та ефективніше готувати новий персонал до прийому гостей з інших міст», – каже директор департаменту маркетингу міста та туризму міської ради Олександр Вешелені.

Після презентації та обговорення ВСГ, 12 нових закладів виявили готовність долучитися до активностей Вінницького стандарту гостинності у 2022 році. Вони доповнять перелік 23 ресторанів, кафе, кав’ярень та готелів, які розпочали діяльність у проєкті ще минулоріч.

До запровадження Вінницького стандарту гостинності запрошуються міські ресторани, кафе, кав’ярні та готелі, які прагнуть вдосконалювати свій сервіс та пропозицію з прицілом на туристичні аудиторії. Подати заявку для підписання Меморандуму про співпрацю можна до 1 березня 2022 року, написавши лист на пошту hlibsill@gmail.com. Усі деталі та анонси заходів можна відстежувати на сторінці проєкту «Вінницький стандарт гостинності» у Facebook.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади