Вінницький спортсмен Важа Даіаурі виборов путівку на Всесвітні ігри з сумо

06 травня 2022, 09:45

Днями у німецькому місті Бранденбург відбувся міжнародний рейтинговий турнір з сумо класу «А» «ROLAND CUP». Участь у змаганнях взяли більше сотні сумоїстів з 9 країн світу. Вінницьку громаду у складі національної збірної команди України представив Заслужений Майстер спорту України Важа Даіаурі. Хлопець здобув перемогу у рейтинговому турнірі, виборовши путівку на Всесвітні ігри з сумо. Це аналог олімпійських Ігор з неолімпійських видів спорту. Підготував чемпіона його батько - Заслужений тренер України Важа Даіаурі.

Спортсмен займається сумо з п'яти років. Хлопець – вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Тренує сумоїста його батько, Заслужений тренер України Важа Шотаєвич Даіаурі.

Важа молодший - неодноразовий чемпіон Світу та Європи. За свою спортивну кар’єру здобув звання Заслуженого Майстра спорту з сумо та звання Майстра спорту з вільної боротьби.

Виборовши першість у міжнародному рейтинговому турнірі з сумо класу «А» «ROLAND CUP», спортсмен здобув путівку на Всесвітні Ігри. Вони мають відбутись 13-17 липня у Сполучених Штатах Америки.

«Наші спортсмени – наша гордість. І не лише для Вінниччини, а й всієї України. Я вважаю, що це, безсумнівно, успіх. Важа молодший зумів отримати перемогу у жорсткій боротьбі і достойно представити свою країну на міжнародній арені. Хлопець перспективний і сильний борець. Бажаємо успіхів на Всесвітніх іграх. Вболіватимемо всією громадою», - зазначає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його