Вінницький парастрілок Олексій Денисюк здобув срібну медаль чемпіонату Світу

09 листопада 2022, 15:08

Вінничанин Олексій Денисюк став володарем срібної медалі у вправі Р3 (спортивний пістолет, 25 м, 30+30 пострілів) та виборов ліцензію на Паралімпіаду – 2024. Загалом, за два змагальні дні чемпіонату Світу, що проходив у Аль Аіні (ОАЕ) Українська національна збірна завоювала дві високі нагороди: срібну та бронзову медалі.

“Вітаємо нашого парастрілка та тренерів із потужною перемогою та завойованою ліцензією!” – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Вінницький спортсмен Олексій Денисюк народився 2 лютого 1989 року. Він Заслужений майстер спорту України. Займається кульовою стрільбою у Вінницькому регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Нагороджений Орденом «За мужність» III ст. – за досягнення високих спортивних результатів на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України. Олексій неодноразово здобував медалі різного ґатунку на українських та міжнародних змаганнях. На його рахунку “бронза” з кульової стрільби в паралімпіаді у Токіо 2020. Також спортсмен срібний та бронзовий призер чемпіонатів та кубків Світу. Доказом того є ліцензія на паралімпійські ігри у Токіо 2021.

Теми