Вінницькі заклади культури провели низку онлайн-заходів до Дня Європи

23 травня 2022, 15:05 (Відредаговано 23 травня 2022, 15:06)

В суботу, 21 травня, вінницькі заклади культури провели низку онлайн-заходів до Дня Європи. Це були концерти, вікторини, мистецькі проєкти, флешмоби та майстер-класи. Вінничани та гості міста могли долучитись до мистецьких подій на сторінках закладів культури в соціальних мережах.

Загалом відбулось близько 10 заходів. Заклад культури «Міський Палац мистецтв «Зоря»» запустив проєкт «З Європою в серці», де учні гуртків виконували музичні та хореографічні виступи. Музей Вінниці розповів на своїй сторінці в Фейсбук про історію надпису на українському прапорі та Станіслава Ґрохольського. ВДШМ «Вишенька» провели конкурс візуального мистецтва «Мандруючи Європою» та майстер-клас з виготовлення листівки до Дня Європи.

Також відбулась виставка творчих робіт учнів художнього відділення «Вінниця –європейське місто» - ВДМ школи №2 й багато інших патріотично-творчих заходів.

«Ми вдячні європейським країнам, які надають гуманітарні вантажі та іншу допомогу. І враховуючи те, що Україна знаходиться в центрі та в серці Європи, то ці заходи були доречні, хоча і проводились онлайн. Вони нагадали людям про наш патріотичний дух та підтримку інших країн», - розповів директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Також в рамках Дня Європи пройшов 8-й фестиваль «VinBookFest»

«Люди радіють тому, що українська мова, українська книга, українське письменництво та історія живе і розповідає світові, хто такі українці. Про наші звитяги – знає увесь світ! З кожним кроком, ми все ближче до перемоги», - говорить Максим Філанчук.

Теми