Вінницькі спортсмени випробували свої сили на сучасному водному каналі на Olympic Hopes Bratislava

14 жовтня 2022, 12:51 (Відредаговано 14 жовтня 2022, 12:59)

Вісім юних слаломістів Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 вперше взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava (Словацька Республіка). Спортсмени отримали безцінний досвід, а також випробували свої сили на сучасному слаломному каналі, на якому проходять Кубки, чемпіонати Світу та Європи.

У змаганнях брали участь понад 200 спортсменів із дев’яти країн Європи: Україна, Чехія, Словенія, Словаччина, Хорватія, Італія, Німеччина, Швеція, Польща.

За результатами турніру вихованка Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Ангеліна Харламова посіла серед юніорок 5 місце в категорії С-1Ж та стала сьомою у категорії К-1Ж, у цій же категорії Наталія Нелюбій піднялась на 8 сходинку.

У категорії U16 слалом спортсмени Данил Семененко та Іван Ясиновський посіли 18 та 19 місця, відповідно. А серед каноїстів Назар Іванюк здобув 24 місце, Нікіта Коновченко – 28.

«Ми дуже вдячні федерації каное м.Братислава за запрошення взяти участь у навчально-тренувальному зборі та змаганнях для спортсменів МДЮСШ №2. У цей важкий час нам надали можливість готувати молодь на сучасному каналі та змагатися з сильними суперниками. Сподіваємось, що проведена робота спонукатиме наших спортсменів на більш високий результат у майбутньому», - говорить в.о. директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його