Вінницькі підприємства-надавачі комунальних послуг готуються до планових робіт по відновленню розкопок після зимового сезону

29 березня 2022, 12:22

Вінницькі підприємства, які є основними надавачами коунальних послуг населенню, розпочали підготовку до відновлення благоустрою на місцях розкопок, які проводились під час зими. Ними укладаються угоди з підрядними організаціями на асфальтування та складаються графіки виконання робіт на квітень.

«Це такі підприємства як КП «Вінницяміськтеплоенерго», «Вінницяоблводоканал» та АТ «Вінницяобленерго». Щоправда, зараз є труднощі з виготовленням асфальтобетону. Оскільки у тих містах, де вироблявся бітум, який є необхідним компонентом для виготовлення асфальтобетонних сумішей, зараз ведуться бойові дії. І відповідно порушена логістика», - каже начальник МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

Він також розповів, що сьогодні у місті за чотирма адресами проводяться роботи по ліквідації аварійних поривів на мережах тепло- і водопостачання.

«Облводоканал виконує аварійні роботи на вулицях Саксаганського, 9; Пирогова, 129 та пров. Депутатський, 4. А бригада «Вінницяміськтеплоенерго» сьогодні працює по відновленню мережі гарячого та холодного водопостачання в районі будинків на вулиці Дачній, 3-5», - говорить Віталій Козак.

Також він додає, що тривають підготовчі роботи для подальшого планового ремонту тепломережі в районі Костянтиновича,46 - Дмитра Майбороди, 15.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради