Вінницька міська рада допомогла місцевому підприємству налагодити виробництво соняшникової олії

03 травня 2022, 17:15

Після семи років перерви вінницьке підприємство “Авіс” знову почало розлив пресованої соняшникової олії в ПЕТ-пляшки. Забезпечити компанію необхідними матеріалами для виготовлення продукції та фасування допомогла Вінницька міська рада. Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний на своїй сторінці у Facebook.

“Вінницька міська рада всіляко сприяє функціонуванню місцевого бізнесу, зокрема вдалося підтримати й компанію “Авіс”. Йдеться про надання поворотної фінансової допомоги для поповнення обігових коштів, а також забезпечення доставки ПЕТ-пляшок та харчового жиру з інших міст для виготовлення продукції на підприємстві. Окрім того, надали містобудівні умови та обмеження на реконструкцію виробничих цехів”, - зазначив Андрій Очеретний.

Окрім олії, компанія “Авіс” виробляє майонез, маргарин та безалкогольні газовані напої. Понад 60% продукції йде на експорт в різні країни, зокрема Італію, Австрію, Сполучені Штати, Індію та Китай.

Компанія «АВІС» була заснована в 1991. У 2015 році відкрито нову сторінку історії - виробництво органічної продукції, яка сертифікована відповідно до міжнародних стандартів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади