«Вінницяміськтеплоенерго» відновили на Вишеньці асфальтне покриття на 16 ділянках аварійних розкопок

12 квітня 2022, 12:06 (Відредаговано 12 квітня 2022, 12:51)

Роботи по відновленню асфальтобетонного покриття на 5 вулицях в мікрорайоні Вишенька в місцях проведених земляних робіт комунальне підприємство «ВМТЕ» розпочало 7 квітня. Вже виконано роботи на 16 ділянках. А працівники обласного підприємства «Вінницяоблводоканал» за вчора заасфальтували з допомогою рециклера місця розкопок на двох вулицях у середмісті Вінниці. Про це повідомляють в МКП «Адміністративно-технічний центр».

Сьогодні ремонтні бригади «Вінницямісьтеплоенерго» проводять аварійні роботи на підземній мережі гарячого водопостачання на вулиці Князів Коріатовичів. Також продовжується реконструкція ділянки теплотраси на вул. Довженка. «З минулого четверга, 7 квітня, працівники цього підприємства виконали відновлення асфальтобетонного покриття у 16 місцях проведення розкопок в мікрорайоні Вишенька. Це вулиці Келецька, Космонавтів, Юності, Андрія Первозванного, 600-річчя. Роблять силами підприємства, переважно це ділянки аварійних розкопок на прибудинкових територіях. Бо на проїжджих частинах такі роботи виконують спеціалізовані організації», - пояснює начальник МКП «АТЦ» Віталій Козак.

Що стосується «Вінницьких міських електромереж», то упродовж 11 квітня бригади підприємства завершили аварійні роботи на підземних інженерних мережах 4-х вулиць: Данила Нечая, 20-го Березня, Київській та Гонти.

А КП «Вінницяоблводоканал» відновило асфальтне покриття з допомогою рециклера на 2-х вулицях у середмісті - Хлібній та Стуса. Сьогодні його робітники продовжують роботи по аварійній розкопці на вулиці Максима Шимка. Також впорядковують і засипають розкопку на вулиці Вишневій для її подальшого асфальтування.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради