Вінниця отримала понад 25 тонн гуманітарного вантажу від друзів з України та Польщі – Сергій Моргунов

11 березня 2022, 14:37 (Відредаговано 11 березня 2022, 17:42)

Вінницька громада продовжує отримувати гуманітарну допомогу з різних міст України та світу. Понад 25 тонн гуманітарного вантажу передали друзі з України та Польщі. Зокрема, це продукти харчування та засоби гігієни. Про це на своєму телеграм-каналі повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Вже вдруге гуманітарну допомогу на волонтерський центр, що у колишньому кінотеатрі Коцюбинського, передали з польського міста Бидгощ – 22 тонни. Збір вантажу організувала організація Fundacja Emic. У коробках – продукти харчування та засоби гігієни. Наразі волонтери розподіляють допомогу за потребами.

Крім того, сьогодні до Вінниці доставили і близько 3,5 тонн продуктів харчування з міста Чортків, що на Тернопільщині. У вантажі – овочі, цукор, консервація, випічка та інші харчі. Допомогу спрямують у заклади міста, де розмістили біженців.

«Вінниця сьогодні фактично є хабом з перенаправлення гуманітарної допомоги. Адже ми не тільки працюємо з потребами людей, яких російські окупанти вигнали з їхнього дому і яким ми зараз надали прихисток. Спільними зусиллями вінничан та наших партнерів з-за кордону ми формуємо вантажі для мешканців міст, які перебувають в оточенні та де ведуться бої. Важливий внесок кожної людини, яка відгукується на чужу біду. Дякую!», - сказав Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"