Вінничанин ініціював збір гуманітарної допомоги в Словаччині

25 березня 2022, 15:29 (Відредаговано 25 березня 2022, 15:53)

Уродженець Вінниці Валерій Боднарчук вже декілька років проживає в місті Кошице, що у Словаччині. Чоловік займається підприємництвом. Перший гуманітарний вантаж для України йому вдалося зібрати за декілька тижнів, переважно через контакти з місцевими айтівцями та небайдужими мешканцями.

Напередодні 3 тонни гуманітарної допомоги доставили у Гуманітарний хаб «Вінниця». У вантажі найнеобхідніше - дитячий одяг, підгузки, продукти дитячого харчування, вода та медикаменти.

«Це найменше, що я можу зробити для своєї країни, - говорить Валерій. - Коли я звернувся з ініціативою збору до місцевої влади, нам надали приміщення для цих цілей. Надалі я планую розширити комунікацію на інші словацькі міста, а також - створити з друзями мобільний додаток для збору усієї інформації від потенційних благодійників. Відчуваю, що в містах України, які в облозі, найкритичнішою стає продовольча проблема, тож ставку під час збору, робитимемо на продукти харчування довготривалого зберігання».

Фахівці гуманітарного хабу відсортовують товари і продукти та направлять у міста, які найбільше потребують цієї допомоги.

За детальною інформацією та організацією доставки гуманітарних вантажів можна звертатися за номером +380979023778 (Telegram, WhatsApp, Viber) або електронною адресою humanhubvin@gmail.com

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"