Вінничани спільно з місцевим депутатом облаштовують укриття

17 жовтня 2022, 17:08

Мешканці багатоповерхівки на проспекті Коцюбинського, 78 почали облаштовувати підлогу тротуарною плиткою, білити стіни, стелю, встановлювати дивани, лавки та металеві двері. За фінансової підтримки депутата Вінницької міської ради Петра Бабія планують завершити роботи вже наступного тижня.

На початку повномасштабного вторгнення росії до України підвальне приміщення будинку було розбите на кладові приміщення. За словами голови ОСББ Олени Ткачук, люди організувалися, демонтували напівзруйновані комірчини і почали облаштовувати укриття, аби в ньому, під час повітряних тривог, могли знаходитися люди.

“Ми звернулися по допомогу до нашого місцевого депутата Петра Валерійовича. Він з розумінням поставився до ситуації і погодився надати матеріальну допомогу. Перед тим, як почати роботи, ми отримали дозвіл від експертної комісії на облаштування у нашому будинку укриття”, - розповідає Олена Ткачук.

Мешканці цієї багатоповерхівки взяли участь у проєкті «Укриття для життя» від Фонду “Подільська громада” і виграли 10 тисяч гривень на облаштування приміщення. За фінансової підтримки депутата Вінницької міської ради Петра Бабія вдалося облаштувати підлогу, покласти тротуарну плитку, оплатити роботу працівників.

“Навіть під час повітряних тривог вінничани мають відчувати себе в безпеці і перебувати у комфортних умовах. У такий складний час, ми завжди готові підтримати ініціативи мешканців будинків і допомогти в облаштуванні укриттів”, - говорить Петро Бабій.

Закінчити облаштування цього укриття планують за тиждень. Залишилося доставити плитку, побілити стіни і розставити меблі. Крім того, у приміщенні планують поставити генератор на випадок відсутності електропостачання. Цим укриттям зможуть користуватися як мешканці будинку, так і вінничани, які під час тривоги будут знаходитись поруч із багатоповерхівкою.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Ресурсний центр підтримки ОСББ Вінниці

Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків