Вінничанка Софія Ляшко здобула перемогу у Міжнародному конкурсі мистецтв «Феномен from Ukraine»

05 серпня 2022, 09:39

Вихованка дитячої музичної школи №2 Софія Ляшко виборола перше місце у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine». Його організувала і провела Агенція творчого та професійного розвитку YULA за підтримки WAPA (Всесвітньої асоціації виконавських мистецтв).

Конкурс проходив заочно у місті Харків за участю членів журі із США, Мексики, Македонії, Литви та Вірменії.

«Рожева пантера» - естрадно-спортивний танець із такою назвою у виконанні Софії Ляшко не залишив у судівства жодних сумнівів у тому, що це претендент на перемогу. Винагородою за яскравий виступ для дівчинки став диплом першого ступеня.

Софія Ляшко займається в хореографічному колективі «Візерунок», де її наставником є Марія Гриненко. Викладачка розповіла, що в їхніх танцювальних постановках знаходять своє відображення радість, завзяття, веселість – ті риси, які притаманні дітям і молоді незалежної України. Попри те, що дівчинка ще зовсім юна, вона має палке бажання досягти високих результатів у хореографії.

«Перемагають ті, хто йдуть до перемоги! Софійка, щодня старанно та наполегливо працює, вона знає, що тренування матимуть свої результати», - наголосила викладачка дівчинки Марія Гриненко.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини