Вінничанка Оксана взяла з Муніципального притулку Фоксі, про собаку мріяла давно, але рішення прийняла під час війни

05 травня 2022, 16:48 (Відредаговано 05 травня 2022, 16:58)

Зараз у Муніципальному притулку близько 50 собак з Миколаєва, Харкова та Маріуполя. Також – понад 80 вуличних собак. Адміністрація закладу закликає небайдужих вінничан стати кураторами тварин, або навіть взяти до себе додому. Вони запевнюють, що чотирилапі стануть вірними друзями та принесуть багато позитивних емоцій.

Нещодавно тут знайшла собі чотирилапого друга вінничанка Оксана Грищенко.

«Я дуже давно мріяла про собаку, але чомусь постійно відкладала це на потім. Коли почалась війна на території України, я прийняла рішення: зараз, або ніколи! Зайшла на фейсбук-сторінку притулку і почала роздивлятись фото собачок, які зараз шукають домівку. Гортаючи стрічку, я побачила там Фоксі і зрозуміла - моя. Зателефонувавши до притулку, я переконалась, що вона досі не має господаря і поспішила назустріч своїй мрії. Зараз собачка дуже класно зі мною ладнає, почувається супер, і я ніскільки не шкодую, що місяць тому піддалась емоціям і вирішила допомогти тваринці, яка шукала домівку», - каже новоспечена господарка Оксана Грищенко.

Тим, хто бажає взяти до себе додому чотирилапого друга, потрібно звернутись за тел. 067 383 8377 або ж приїздити за адресою притулку Гонти, 26 Е. Більше про притулок можна дізнатись на фейсбук сторінці закладу https://www.facebook.com/vinmsfa/

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"