Вінничанка Людмила Козаченко – здобула три срібні та бронзову медалі на Чемпіонаті Світу з веслування на байдарках серед ветеранів

19 серпня 2022, 16:51 (Відредаговано 19 серпня 2022, 16:55)

Тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Людмила Козаченко на Чемпіонаті Світу з веслування на байдарках серед ветеранів 4 рази підіймалась на п’єдестал перемоги. Змагання проходили у м. Бидгощ (Польща).

У прудкості та майстерності вправлялися спортсмени-ветерани з 21-ї країни. Вінничанка виступала у віковій категорії 55-65+ та 65+, на дистанціях 200 і 500 м.

Пані Людмила здобула «срібло» у категоріях байдарка одиночка (К-1) 500 м, байдарка двійка (К-2) 200 м, двійка (К-2 mix) 200 м та «бронзу» - в одиночному запливі (К-1) 200 м.

«Змагатися було досить важко з молодшими за віком суперниками, але, як кажуть, ми приїхали не лише по нагороди, а й задля хорошого товариства, в якому можна згадати спортивну юність», - говорить майстер спорту та тренер-викладач Людмила Козаченко.

Людмила Козаченко працює тренером-викладачем у міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 з 1978 року. За цей час виховала безліч переможців.

«Ми пишаємось нашим тренером - пані Людмилою, адже вона виховує майбутніх зірок веслування своїм прикладом та мотивує молодь до спортивних звершень», - говорить в.о. директора МДЮСШ № 2 Світлана Куліш.

Всього на чемпіонаті спортсмени з України вибороли 11 золотих, 9 срібних та 8 бронзових медалей і за підсумками змагань посіли 2 загальнокомандне місце, поступившись лише Польщі.

Людмила Козаченко зазначила, що у цьому році змагальний сезон закінчено, але якщо восени проводитимуть Чемпіонат України, вона обов’язково візьме у ньому участь.

«Пишаємося нашими ветеранами! Бажаю і надалі не здавати позиції і показувати приклад нашим молодим спортсменам. Все буде Україна!» - каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його