Вінничан запрошують стати учасниками перетворень культурного життя громади

31 січня 2022, 12:19

У Вінниці розпочалось дослідження щодо розробки культурної стратегії Вінницької міської територіальної громади. Для створення цього документу дуже важлива думка вінничан, тому мешканців Вінниці просять відповісти на кілька запитань та висловити своє бачення щодо культурного життя громади.

Департамент культури Винницької міської ради разом з Командою аналітичних Центрів «Центр стратегічного розвитку територій» та «Центр соціологічних досліджень Мелітопольського педагогічного університету в рамках проєкту Goethe-Institut #Eu4Culture проводить дослідження щодо розробки культурної стратегії Вінницької міської територіальної громади.

Мета дослідження – зберегти і розвивати традиційні та культурні практики нашої громади. А також збільшити кількість та якість культурних продуктів, визначити нові перспективи та проєкти, які дозволять надихнути в життя громади більше різноманіття, творчості, натхнення.

«Нам важлива та цікава думка вінничан, – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук. – Тому просимо відповісти на кілька питань щодо користування культурними продуктами (установами, заходами, просторами, послугами тощо) та висловити своє бачення щодо необхідних змін і перетворень у культурному житті Вінниці. Уважно прочитайте питання та відзначте варіанти відповідей, які збігаються з Вашою думкою або допишіть свій варіант. Дякуємо за Ваш час, небайдужість, оцінки та ідеї».

Анкетування можна пройти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0d-IREG2ScOIKUR14PAChyJVDZqPrX-G1Rqf_VkBSqh2Yuw/viewform?fbclid=IwAR09ZdxTEIuZHM4GeGt5KPCgk1RKsprj2z62OfCAaHYD-N_xFl87681I6FU

Анонімність анкетування гарантується. Усі дані будуть використані виключно в узагальненому вигляді.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини