Вінничан запрошують пройти опитування щодо участі громадськості у прийнятті рішень місцевою владою

08 листопада 2021, 09:43

«Думка вінничан важлива!»: містян запрошують долучитись до опитування щодо участі громадськості у прийнятті рішень місцевою владою. Заповнити анкету можна до 30 листопада.

У 2020 році Вінницька міська територіальна громада одна з перших приєдналась до всесвітнього Партнерства «Відкритий Уряд» (OGP) і створила План дій, спрямований на посилення довіри та взаємодії між громадськістю і місцевою владою. Цей документ розроблений у співпраці з громадськістю та затверджений Вінницькою міською радою у 2021 році.

Одне із зобов’язань Плану дій передбачає розробку Стандартів участі громадськості в прийнятті рішень Вінницької міської ради. Це стане інноваційним для України документом з переліком питань, відповіді на які дозволять визначити, чи була достатньою участь громадськості у прийнятті того чи іншого рішення виконавчих органів місцевого самоврядування.

Впровадження таких Стандартів підвищить якість та прозорість рішень, зміцнить довіру людей до місцевої влади та допоможе ефективніше реалізовувати стратегії, плани та програми.

Заповнити анкету можна за посиланням: https://cutt.ly/PR9ayWx. Думка вінничан буде врахована при розробці Стандартів участі громадськості в прийнятті рішень Вінницької міської ради.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Бюджет громадських ініціатив

Бюджет громадських ініціатив - це інструмент активних громадян для покращення Вінницької міської територіальної громади