Вінничан запрошують підтримати Вінницю на Ukraine Tourism Awards 2021

13 грудня 2021, 10:21

Головна туристична премія України «Ukraine Tourism Awards 2021» оголосила цьогорічний список учасників. У номінації «Місто мого серця» за перемогу змагається Вінниця. Підтримати місто можна на сайті https://ukraineawards.com.ua/ до 15 грудня.

Ukraine Tourism Awards 2021 – щорічна туристична премія. Організаторами заходу є Київська Туристична Асоціація та громадська спілка Visit Ukraine за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів. Премія обирає кращих представників та представниць в Україні, які піднімають, формують та з кожним роком роблять туристичну сферу кращою. Номінації спрямовані підтримати та розвинути різноманітні напрямки туризму.

Цього року в 14 номінаціях визначатимуть кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи.

«Місто мого серця» – номінація, яка відзначить найзатишніше для життя та найцікавіше для відпочинку і мандрівок місто. До участі запрошені усі представники українських міст і селищ, де за рік відбулись активні та цікаві туристичні події, культурні заходи. А також ті регіони, в яких збільшився потік туристів і відвідувачів.

«Вінниця у 2021 році продемонструвала якісний ріст, розвиток галузі та нові туристичні пропозиції: екскурсійний двоповерховий автобус-кабріолет BusPass, ексклюзивне вишневе меню у ресторанах, ретро-пікнік та концерти у музеї-садибі Миколи Пирогова, історичний паб «Чан монаха» з пивною юшкою та крафтовими напоями, запуск пішого та веломаршруту Camino Podolico за моделлю Шляхів святого Якова. Ці туристичні пропозиції та консолідація сфери гостинності посприяли збільшенню кількості ночівель на 62% порівняно з минулим роком», - каже директор департаменту маркетингу міста та туризму міської ради Олександр Вешелені.

Підтримати Вінницю у номінації «Місто мого серця» можна на сайті https://ukraineawards.com.ua/. Потрібно зареєструватися, перейти у розділ «Номінації», обрати «Місто мого серця» та віддати голос за Вінницю.

Окрім цього, у номінації «Найсмачніший ресторанний борщ» змагається фірмовий вінницький борщ з вишнею.

Туристична сфера Вінниччини також представлена у премії двома номінаціями: «Регіональний прорив року» та «Найкращий заміський комплекс».

Голосування триватиме до 15 грудня. Детальніше про премію можна прочитати на сайті проєкту https://ukraineawards.com.ua/ або на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/Ukrainetourismawards.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!