Вінничан запрошують на майстер-клас із боксу від інтерконтинентального чемпіона Романа Головащенка

25 жовтня 2022, 10:17 (Відредаговано 25 жовтня 2022, 13:12)

Організовує майстер-клас від інтерконтинентального чемпіона Романа Головащенко Громадська організація «Цвіт шипшини» за підтримки Вінницької міської ради та комітету по фізичній культурі та спорту ВМР. Захід відбудеться 27 жовтня о 12:00 в спортивному клубі «Нокаут». Вхід вільний для всіх охочих. А о 18:30 в «Royal pub» проходитиме благодійний аукціон, на якому збиратимуть кошти на дрон для 28 ОМБр. (бронь місць на аукціон за тел. 063 302 02 13).

Роман Головащенко - Майстер спорту України з боксу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України. Він є Інтерконтинентальним чемпіоном за версіями WBC-А та IBO, Чемпіоном Європи за версією IBF, Інтернаціональним чемпіоном UBO International, Чемпіоном світу за версією GBC. Також Романа нещодавно призначили на посаду директора КП «Центральний міський стадіон».

«Приємно, що спортсмени, які досягли успіху, не забувають звідки все починається. А для покоління, що підростає - це неабиякий досвід у розвитку на спортивній стежці, - каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський. – Чекаємо на активну участь вінничан як у майстер-класі, так й в аукціоні, адже гроші, зібрані на ньому, підуть на підтримку наших воїнів».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його