Вінничан запрошують долучитися до прибирання малої річки Дьогтянець

21 жовтня 2021, 13:13

У суботу, 23 жовтня, відбудеться прибирання малої річки Дьогтянець. Захід має на меті ознайомити містян з потенціалом вінницьких водойм та показати мешканцям, що разом ми здатні доглядати за територією, створюючи привабливі простори біля струмків. Долучитись до заходу можуть усі охочі. Збір відбудеться на трамвайній зупинці вул. Максимовича в 11:00.

На толоку варто взяти з собою зручний одяг. «Інститут розвитку міст», в свою чергу, забезпечить усіх потрібним інвентарем. Для учасників прибирання підготували приємні подарунки та гостинці.

Зауважимо, що комунальні служби, такі як МКП «Вінницязеленбуд», КП «Вінницьке шляхове управління», КУП «ЕкоВін», КП «Муніципальна варта» вже почали роботу над розчисткою території.

Нагадаємо, що влітку у Вінниці почалися активні дослідження інтеграції малих річок у міський простір. 1 серпня відбулась перша урбан-експедиція, тоді понад два десятки учасників пройшлися маршрутом від озера Миру до парку Дружби народів та відкрили для себе по-новому малі річки Дьогтянець та Дьогтянчик. На початку жовтня небайдужі до міської природи дослідники та дослідниці спустились до русла безіменного струмка, що знаходиться у самому центрі міста (між вулицями Пирогова та Князів Коріатовичів), аби подискутувати про можливі перетворення простору. Саме під час попередніх експедицій вздовж русел малих річок, побачили велику кількість сміття на берегах.

Дослідження відбуваються в рамках проєкту «Малі річки Вінниці» - https://www.facebook.com/SmallRiversVinnytsia .

«Ми рухаємось послідовно до масштабної мети - стала інтеграція малих річок у міський простір. Після аналізу території вздовж Дьогтянця та обговорення проблем з активістами, ми працюємо над поліпшенням стану цього синьо-зеленого коридору. Серед заходів, якими займається Інститут розвитку міст у цьому напрямку - спільна толока на найбільш забрудненому відрізку. Ця зустріч об‘єднає міські служби, небайдужих мешканців, що дозволить відчути потенціал малих річок та спільну відповідальність за їх стан», - наголосила координаторка проєкту щодо малих річок Вінниці, керівниця відділу інфраструктурних проєктів КП «Інститут розвитку міст» Янна Чайковська.

Захід відбудеться за підтримки проєкту Integrated Urban Development in Ukraine II, що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Організатор - КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської ради.

Щоб дізнатися більше інформації про подію, можете перейти за посиланням: https://www.facebook.com/events/432277065214924

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради