Відбулись шахові турніри «Вінницькі веремії» та «Кубок Поділля». Хто виборов перемогу?
06 грудня 2022, 13:04

«Боротьба видалась напруженою та безкомпромісною, до останнього туру не було зрозуміло хто посяде, яке місце», – говорить директор Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Микола Бондар.
Він зазначив, що після четвертого туру змагання лідерську позицію займав вінничанин Данило Формос, а в 5 і 6 її перехопив Вадим Степанов із Донеччини, після 7 туру вінничанин Олексій Гнатюк. Втім, найспритнішим виявився хмельничанин Ярослав Шевченко, який виборов пальму першості на фініші турніру.
Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Владислав Пюро здобув «срібло», а Олексій Гнатюк – «бронзу».
П’яте місце в Павла Кузнєцова, 8 – у Миколи Бубело, 9 – Вадима Степанова, 10 – Іллі Голуба. Одесит Максим Пивоваров посів сьому сходинку.
Серед дівчат першість виборола Владислава Корольчук (м. Красилів, Хмельницька область), в арсеналі дівчини також високе четверте місце.
На турнірі були нагороджені й кращі юні шахісти. Призерами стали хлопчики й дівчатка до 10 років. Відтак золоту нагороду отримали Артем Крупа (Тернопіль) та Марина Кутяніна (Одеса). «Срібло» – Владислав Кравчук (Хмельницький), Кіра Горпиніч (Вінниця); «бронза» – Дмитро Волканов (Одеса), Вікторія Кулякіна (Херсон).
В категорії до 8 років переможцями стали: Павло Узун (Миколаїв), а серед дівчаток Катерина Прокопович (Вінниця).
Згодом відбувся вже дорослий командний турнір – це 10-й за рахунком «Кубок Поділля». Боротьба за першість була зосереджена між командами з Вінниці та Хмельницького. В результаті запеклого двобою перемогу святкувала команда міста над Бугом з рахунком 2.5 на 0.5, в складі якої виступали майстри: Микола Боднар, Володимир Вусатюк і Артур Роєнко. Друге місце в молодої команди з Хмельницького: Владислав Базюк, Ярослав Шевченко, Олександр Шевчук.
Третю сходинку виборола вінницька команда «Апекс» у надзвичайно напружених партіях на дошках. У її складі: Михайло і Олександр Жуковські, Богдан Боднар.
Четверте місце в команди Вінницької шахової школи, 5 – Вороновиця, 6 – Калинівка, 7 – Могилів-Подільський, 8 – Вінниця ветерани.
«Розвиток інтелектуальних видів спорту – шахів та шашок – це один із пріоритетних напрямів міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6. Тож вітаємо і тренерів, і спортсменів із гарними результатами», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.
Теми
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Комітет по фізичній культурі та спорту
Контакти:
(0432) 65-52-92
sport@vmr.gov.ua
(0432) 65-52-93
Ще новини за темами «Спорт»
-
06 серпня 2021, 11:18
Реконструкція спорткомплексу на Янгеля на фінішній прямій – Сергій Моргунов
-
12 серпня 2021, 15:55
Вінничанин Олексій Денисюк представлятиме Вінницю на Паралімпійських іграх
-
18 серпня 2021, 14:33
Як буде організовано рух транспорту під час марафону «Вінниця біжить»
-
22 серпня 2021, 13:03
Напівмарафон «Вінниця біжить» об’єднав спортсменів із різних міст України (Фото)
-
27 серпня 2021, 13:13
Спортивна Вінниця планує поповнити свою тренувальну базу льодовою ареною
-
02 вересня 2021, 12:05
Міський голова Сергій Моргунов привітав вінничанина Олексія Денисюка, який виборов бронзу на Паралімпіаді у Токіо
Пов'язані новини
Усі новини-
12 серпня, 15:55
Вінничанин Олексій Денисюк представлятиме Вінницю на Паралімпійських іграх
-
18 серпня, 14:33
Як буде організовано рух транспорту під час марафону «Вінниця біжить»
-
22 серпня, 13:03
Напівмарафон «Вінниця біжить» об’єднав спортсменів із різних міст України (Фото)
-
27 серпня, 13:13
Спортивна Вінниця планує поповнити свою тренувальну базу льодовою ареною
-
02 вересня, 12:05
Міський голова Сергій Моргунов привітав вінничанина Олексія Денисюка, який виборов бронзу на Паралімпіаді у Токіо
-
06 вересня, 10:17
Сергій Моргунов: Муніципальний спорткомплекс «Аква-Він» готовий на понад 90%