Від Фонду Народонаселення ООН в Україні переселенкам, які живуть у Вінниці, роздають спеціальні набори

16 червня 2022, 17:11 (Відредаговано 16 червня 2022, 20:36)

Днями Вінницький міський центр соціальних служб отримав 500 гігієнічних наборів від Фонду Народонаселення ООН в Україні. Сьогодні, 16 червня, відділ молодіжної політики побував у одному з Центрів розміщення ВПО, де роздали частину пакунків для жінок-переселенок.

Вже два роки поспіль Фонд Народонаселення ООН в Україні допомагає різними гуманітарними вантажами. І з перших днів війни Фонд підтримує та надає допомогу Вінницькій громаді.

Робота Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні направлена на жінок, які належать до вразливих груп населення. Наразі, у ці непрості часи, в цю категорію потрапили – жінки, які є вимушеними переселенками. У рюкзаках найнеобхідніше – засоби індивідуальної гігієни, білизна, пральні порошки тощо.

«На мою думку, ці набори дуже необхідні для жінок-переселенок, адже ці жінки покидали свої домівки у тому, в чому були одягнені. Тому те, що є у рюкзачку вкрай їм необхідне. Сподіваємось, що це не остання допомога від Фонду Народонаселення ООН в Україні, а вони й надалі будуть допомагати чим можуть», - говорить начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.