Уже понад 15 тисяч вінничан зареєструвались в акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

04 листопада 2021, 11:23

Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала у Вінниці першого вересня. І на сьогодні уже 15103 містянина долучились до неї. Стати учасником цієї акції можуть усі охочі вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Перший розіграш призів відбувся 19 жовтня, під час якого розіграли перші 30 призів (15 телевізорів та 15 велосипедів). Наступний - пройде 15 листопада, буде розіграно теж 15 телевізорів та 15 велосипедів.

«Участь у акції «Вакцинуйся. Збережи життя» можуть взяти люди, які зареєстровані на території ВМТГ та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації – тобто отримали дві дози антиковідної вакцини. Нині до акції уже долучились 15103 людини. Щоб стати учасником акції, потрібно лише зареєструватися на сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Також можна звернутись із письмовою заявою до «Прозорого офісу», адміністратор прийме заяву і зареєструє в акції. Хочу нагадати, що ті, хто не виграли у першому розіграші, не вибувають з акції, а автоматично стають учасниками двох наступних», - розповів директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Не мають права брати участь в акції працівники виконавчих органів та депутати Вінницької міської ради.

Нагадаємо, наступний етап розіграшу відбудеться 15 листопада. Під час якого також розіграють 30 призів. А у фінальному, третьому, який пройде 17 грудня, розіграють 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla. Вінницька міська рада взяла на себе зобов'язання щодо сплати визначених законодавством податків, відтак, переможцям акції не треба буде ні про що турбуватися.

Щоб зареєструватись в акції, необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia

Станом на 4 листопада у Вінниці повний курс щеплень вже пройшли 82144 містянина, це – 27,4 % від дорослого населення громади. Першою дозою антиковідних вакцин імунізувались 110 465 (36, 8%) мешканців Вінницької міської територіальної громади.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики