Уже 2 тижні на вулиці Привокзальній працює світлофор

20 липня 2022, 12:50

6 липня, у Вінниці розпочав свою роботу новий світлофорний об’єкт. Основною його метою є розвантаження ділянки дороги на вулиці Привокзальній, оскільки наявність ринків на цій вулиці зумовлюють великий потік пішоходів. Це в свою чергу навантажувало пішохідну зону та ускладнювало рух транспорту як приватного, так і громадського.

Покращення помітили як водії, так і пішоходи. Вони зазначають, що наразі зміни уже відчуваються, оскільки вдалось зменшити транспортне навантаження та підвищити безпеку пішоходам.

«Як водій скажу, що стало дуже зручно, тому що вже немає таких заторів, які були до цього», – каже пан Сергій.

«Я кожного дня проходжу цією дорогою і бачу, що ситуація змінилась на краще як для водіїв, так і для пішоходів», – каже пані Аліна.

З 7-ої ранку до 19-ї години вечора світлофор працює у звичному режимі. З опівночі до 07:00 – у режимі «жовтого миготіння». А решту доби – «за вимогою» пішоходів (для переходу через вул. Привокзальну – необхідно буде натиснути на кнопку виклику «пішохідної фази»). Вінничан закликають бути уважними та дотримуватись правил дорожнього руху.

«Ситуація на цій ділянці змінилась на краще. Завдяки світлофору вдалось налагодити врегулювання пішохідного потоку, таким чином забезпечивши безпеку пішоходам та зменшивши транспортне навантаження на ділянку дороги», – каже заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Андрій Сорокін.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку