Упродовж місяця комунальні служби Вінниці пофарбували близько 800 стійок світлофорів та дорожніх знаків

15 квітня 2022, 14:36 (Відредаговано 15 квітня 2022, 14:43)

Ці традиційні весняні роботи розпочались у місті із середини березня. І працівники комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» вже завершують їх на магістральних дорогах міського значення. Далі будуть переходити на другорядні вулиці та автошляхи.

Орієнтовно ці роботи стартують з наступного тижня, якщо буде суха погода. Директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов розповідає, що цим займається 2 бригади, які працюють щодня, окрім неділі.

«Відколи ми розпочали фарбування опор світлофорних об’єктів та дорожніх знаків, погода нам сприяла, тому зараз вже закінчуємо виконання цих робіт на магістральних автошляхах міського значення. І будемо переходити на другорядні дороги. Розраховуємо, що це буде з наступного тижня, але залежить від погодних умов, бо поки що прогнозуються дощі. Наразі пофарбовано близько 800 стійок дорожніх знаків та світлофорів. Це приблизно половина від загальної кількості за тими планами, які ми собі ставили в цьому сезоні», - розповів Сергій Чернов.

Нагадаємо, наприкінці березня у Вінниці також стартували роботи по відновленню дорожньої розмітки. Першочергово вони виконуються на найбільших перехрестях та магістральних дорогах. Враховуючи воєнний стан та комендантську годину, бригади працюють вдень. Колектив підприємства «СМЕД ОДР» просить водіїв з розумінням ставитись до цієї ситуації.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради