Управлінські компанії затягнули плівкою 3650 м2 вікон, які передало вінницьке підприємство «ТОВ-підприємство «Полімер»

20 липня 2022, 16:30 (Відредаговано 22 липня 2022, 09:00)

Вінницька компанія «ТОВ-підприємство «Полімер» у співпраці з міською владою допомогли постраждалим вінничанам закрити вікна для усіх мешканців будинків, у яких ударною хвилею повибивало скло унаслідок теракту.

Вінницька міська влада активно співпрацює з місцевим бізнесом, а бізнес приходить на допомогу у скрутні часи. Так, представники великого місцевого виробництва, де виготовляють полімерну плівку й упаковку, одним із перших відгукнулися та безоплатно надали 20 рулонів витратного матеріалу постраждалим вінничанам.

Завдяки своєчасній допомозі небайдужого бізнесу працівники управлінських компаній затягнули плівкою 3650 м2 вікон в під’їздах та квартирах.

«Побачивши жахливі кадри трагедії, що сталася 14 липня, ми вирішили не залишатися осторонь та допомогти постраждалим вінничанам. Одразу звернулись до Вінницької міської ради і скооперувались з департаментом житлового господарства. Того ж дня передали 20 рулонів плівки для вінничан, - заступниця директора «ТОВ-підприємство «Полімер» Наталія Лінник. - В такій ситуацій міг опинитися кожен українець. Сьогодні важливо гуртуватися. Від кожного з нас залежить наша спільна перемога!».

Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував місцевим підприємствам за консолідацію: «Те, наскільки швидко відреагував бізнес на трагедію, яка сталась 14 липня, говорить про згуртованість громади і це заслуговує на щиру повагу і вдячність».

Довідка: «ТОВ-підприємство «Полімер» виготовляє високоякісну плівку, в тому числі й еко - вона розкладається у природному середовищі. Також "Полімер" виготовляє упарковку. Серед клієнтів даного підприємства є не лише вінницькі виробники, а й багато українських.

Більше інформації про підприємство можна дізнатись на їхньому сайті https://polimer.ltd/ru/contacts/ або на сторінці у фейсбуці https://m.facebook.com/polimer.vinnytsia/

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій