У Вінницькій міській раді новий депутат - Тарас Ковальчук

25 березня 2022, 11:57

У складі депутатського корпусу міської ради відбулись зміни. 25 березня на початку сесії міськради голова Вінницької міської виборчої комісії Дмитро Шевчук повідомив, що 23 лютого було скликано засідання Вінницької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області. На якому було прийнято відповідне рішення про реєстрацію депутатом Вінницької міської ради Тараса Ковальчука

42-річний Тарас Ковальчук є директором ТОВ «Зодчий». Робота цього підприємства пов’язана із сферою будівництва та виробництва. Основний напрямок - фасування, доставка, реалізація цементу та оздоблювальних матеріалів для термомодернізації будівель від провідних українських виробників. Трудову діяльність розпочав в 1995 році простим робітником. З 2001 року - заступник директора з комерційної роботи КМП «Зодчий», яке очолив у 2002-му. Восени 2020 року на місцевих виборах обирався від партії «Українська Стратегія Гройсмана».

В квітні 2021-го року, коли відбулось 1-ше установче засідання Ради підприємців при міському голові, за пропозиціями представників вінницького бізнесу, які увійшли до нового складу цього органу - Ковальчука обрали співголовою оновленої Ради підприємців.

Міський голова Сергій Моргунов на початку засідання сесії вручив Тарасу Ковальчуку посвідчення депутата міської ради та нагрудний знак. І з 25 березня Ковальчук приступив до виконання депутатських обов’язків замість Ігоря Ткачука, до якого партія застосувала імперативний мандат.

У Вінницькій міській раді 8 скликання Тарас Ковальчук працюватиме в постійній депутатській комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію