У Вінницю з Карлсруе прибув гуманітарний вантаж – спецобладнання та палатки для пунктів незламності

25 листопада 2022, 17:00

Сьогодні, 25 листопада, у Вінницю прибув черговий гуманітарний вантаж з Німеччини. Муніципалітет міста Карлсруе, з яким Вінниця затвердила побратимські стосунки, передав генератори та десять наметів для пунктів незламності на випадок надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в результаті російської агресії.

Крім цього у вантажі було чимало “девайсів”, необхідних для використання наметів, де можна буде зігрітися в холодну пору. Йдеться про тепловентилятори, нагрівачі води, плити, вогнегасники, ліжка та розкладачки, а також освітлення.

“Така допомога дозволить розгорнути у Вінниці додаткові муніципальні пункти обігріву взимку, у випадку надзвичайної ситуації, яка може виникнути через атаки росії на інфраструктурні об'єкти", - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Заступниця міського голови Галина Якубович додає, що місто та вінничани дуже вдячні за таку підтримку з боку партнерів.

“Це вантаж, яке нам передало місто Карлсруе. Наша делегація там була і віднедавна ми, наші міста стали побратимами. Сергій Моргунов домовився з міським головою німецького міста про передачу необхідного нам обладнання для створення пунктів незламності - палатки, генератори. Найближчим часом ці палатки будуть поставлені в різних мікрорайонах міста, де люди зможуть випити гарячого чаю, погрітися, підзарядити телефони - це те, що зараз на часі і має велике значення для кожного з нас”, - сказала Галина Якубович.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання