У Вінницю з Чехії передали потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

09 травня 2022, 12:45 (Відредаговано 09 травня 2022, 13:37)

Днями у Вінницю з чеської столиці передали генератор потужністю в 262 кВт для резервного електропостачання. Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням об'єкти критичної інфраструктури у разі знеструмлення. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Передали агрегат з Чехії. Вдячний представництву Міжнародної дипломатичної місії публічної дипломатії в Чеській Республіці, керівнику Володимиру Космині та його заступнику Вадиму Кирничному за таку потрібну допомогу. Нагадаю, що у квітні цього року наше місто підписало Меморандум про співпрацю з представництвом місії і вже зараз маємо результат спільної роботи», - зазначив Сергій Моргунов.

Він також додав, що генератор доставили з Праги силами муніципалітету. Він працював на місцевому водоканалі, призначений для вирішення проблем з енергопостачанням на великих промислових об’єктах.

«Наші фахівці кажуть: агрегат у чудовому технічному стані. Обладнання такої потужності на муніципальних підприємствах досі не було. Тож на випадок екстрених ситуацій його зможуть використати для котельні, водоканалу, лікарень тощо. Робимо усе, щоб у місті була стабільність і мешканці отримували безперебійні послуги. А з нашими партнерами з Чехії співпрацю продовжимо. Разом – до перемоги!» - додав він.

Голова представництва Міжнародної дипломатичної місії публічної дипломатії в Чеській республіці Володимир Космина сподівається, що цей агрегат зможе допомогти Вінниці у разі необхідності.

«В будь-якому місті завдання влади забезпечити громаду стабільністю та налагодити злагоджену роботу, щоб люди відчували, що влада в місті є. Ми будемо допомагати й надалі Вінниці», - зазначив Володимир Космина.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"