У Вінницю прибув черговий гуманітарний вантаж з Радома

22 квітня 2022, 17:17

До Вінниці регулярно приходять тонни міжнародної допомоги, яку в подальшому направляють тим містам, які цього найбільше потребують. Цього разу прийняли вже восьмий вантаж “гуманітарки” з польського міста Радом.

Це три тонни необхідних речей як для цивільних, так і для військових людей: ліки, військове взуття та балаклави, хірургічний набір для проведення операцій в польових умовах, підгузки для дітей та дорослих, аптечки, cистеми для крапельниць та медичні штативи до них, провізія, ковдри, дитячі візочки та ліжечка.

Волонтери вже розвантажили пакунки, розподілили все за призначенням. Зокрема, військове взуття та балаклави направили захисникам, хірургічний набір, системи для крапельниць та медикаменти - в лікарні. У польському місті Радом, звідки й надходить гуманітарна допомога, є центр для біженців "Kamienica Deskurów". Назва закладу відповідає призначенню цього центру: "Місце, де об'єднуються зусилля багатьох".

Збору гуманітарної допомоги для України посприяли: Віце-президент міста Радома Матеуш Тичиньський, волонтери Кароліна Ягода Адамчик, Бартош Беднарчик та Томаш Лок.

Нагадаємо, раніше Вінниця прийняла з польського міста-побратима повністю укомлектований автомобіль “швидкої”.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"