У Вінницю передали допомогу від Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції)

17 травня 2022, 15:46

З перших днів війни Вінниця стала прихистком для багатьох хто залишився без домівки. Близько 7% усіх ВПО з різних куточків України вирішили зупинитися саме на Вінниччині та облаштувати своє життя тут. Зокрема, у Вінницькій МТГ зареєструвалося вже понад 36 тисяч людей.

Сьогодні, 17 травня, Міжнародна організація з міграції у співпраці із ГО “Спільна справа” доставили до трьох Колективних центрів розміщення ВПО понад 50 гігієнічних наборів, що включають не лише засоби особистого догляду та гігієни, але й набори постільної білизни, засоби для прання, миття посуду тощо.

Як зазначає голова правління ГО “Спільна справа” Вікторія Мовчан, найбільшою потребою нині є саме доступність та можливість для людей отримувати належні умови для проживання та догляду, особливо це стосується дітей та людей старшого віку.

“Люди повинні в першу чергу почувати себе фізично комфортно – це основа збереження і нормального психологічного стану кожного. Адже більшість ВПО у нашій громаді це люди з Бучі, Ірпеня, Харкова, Ізюма, Маріуполя та інших міст”, - сказала вона.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко додає, що це вже не перша гуманітарна допомога від МОМ ООН для вимушених переселенців, яких розмістили у центрах постійного проживання та транзитного проживання ВПО.

“Зараз ми отримали санітарно-гігієнічні набори та набори постільної білизни. Це необхідно, щоб забезпечити побут внутрішньо-переміщених осіб. Адже люди приїжджають, люди виїжджають, і кожному з них потрібне чисте і зручне місце для ночівлі. Ми розуміємо, що ці центри для деяких людей є останнім часом постійним місцем проживання, тому в планах покращити умови для їхнього прожиття", - говорить Оксана Яценко. - Ми дякуємо представництву Міжнародної організації з міграції, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу й сподіваємося на подальшу співпрацю".

Довідка: Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала свою діяльність в Україні у 1996 році. По всій країні МОМ забезпечує комплексну відповідь на гуманітарні потреби мігрантів, внутрішньо переміщених осіб, репатріантів та приймаючих громад шляхом надання прямої гуманітарної допомоги, діяльності з розвитку та різноманітних інших зусиль.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"