У Вінниці звільнили від оподаткування на нерухомість підприємців, чиє майно було пошкоджено внаслідок російської агресії

28 жовтня 2022, 12:24 (Відредаговано 28 жовтня 2022, 12:54)

За зміни до рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Вінницької МТГ депутати проголосували сьогодні на черговій сесії. Вони стосуються тих підприємств, чия нерухомість зазнала аварійних пошкоджень внаслідок збройної агресії Російської Федерації та стала непридатною для здійснення господарської діяльності.

Зміни прийняті у рамках ініціативи «Вінничани важливі». Для таких об’єктів нежитлової нерухомості (у тому числі їх частини), які перебувають у власності юридичних та фізичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців запроваджено пільгову ставку у розмірі 0 % до розміру мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр площі, встановленого законом на 1 січня звітного року.

«Мається на увазі пільга для юридичних та фізичних осіб, об’єкти яких постраждали внаслідок ракетних ударів, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Підтримуємо таким чином малий та середній бізнес».

Для отримання пільги необхідно подати у ГУ ДСНС у Вінницькій області довідку про визнання таких осіб постраждалими внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру. Нагадаємо, відповідну довідку видає комісія з обстеження будівель та споруд, яка була створена рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 15.07.22 р.

Дана пільга діятиме протягом 2023 року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади