У Вінниці з'явився новий ігровий комплекс на вулиці Сергєєва-Ценського

26 жовтня 2021, 15:46 (Відредаговано 26 жовтня 2021, 16:43)

Днями у Вінниці в районі олійножирового комбінату завершили реалізацію ще одного проєкту, який у минулому році став переможцем конкурсу Бюджет громадських ініціатив. На новому ігровому майданчику є комплекс для занять воркаутом, «шестигранник», гумові кулі, лави.

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують реалізовувати проєкти, які в 2020 році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» (БГІ). Він стартував у Вінниці шість років тому за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час в місті реалізували понад 70 цікавих та креативних ідей вінничан.

Автором проєкту по улаштуванню ігрового комплексу на вулиці Сергєєва-Ценського є Максим Ясюк. «Останніми роками у мікрорайоні олійножирового комбінату реалізували чимало проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Зокрема, спортивний та дитячий майданчики, фонтан, дитячі гірки, трибуни до спортмайданчика, облаштували вихід до джерела, також збудували волейбольний майданчик. Але у нашому районі живе чимало дітей, тому ще один ігровий майданчик зайвим не буде. Ось так і з'явилась ідея створення ігрового комплексу. Взагалі, наша громада досить активно голосує за проєкти. Адже люди бачать, що цей конкурс дієвий, голосування працює. Ми й надалі плануємо брати участь у конкурсі БГІ», – каже Максим Ясюк.

Як розповів директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, на новому майданчику облаштували гумове покриття для безпеки. «Тут всі охочі можуть займатись на спортивно-гімнастичному комплексі. Для дітей встановили комплекс «шестигранник» з канатними конструкціями, п'ять гумових куль для тренування м'язів гомілки та ступні. Зробили огородження, поставили лави, урни», – каже Віталій Місецький.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради