У Вінниці завершили комплексний капітальний ремонт прибудинкових територій на двох об’єктах

23 вересня 2022, 16:14

У Вінниці тривають роботи з покращення благоустрою житлового фонду. Днями на замовлення департаменту житлового господарства будівельники завершили комплексний капітальний ремонт на умовах співфінансування з співвласниками біля будинків по вул. Стельмаха, 17 та вул. Хмельницьке шосе, 77 . В межах робіт було виконано: асфальтування проїжджої частини, облаштування тротуару з пониженням бордюрів та паркомісць, встановлення лавок, смітників та інших об'єктів благоустрою.

Як розповіли в департаменті житлового господарства ВМР, для виконання кожного окремого капітального ремонту прибудинкової території фахівці використовують індивідуальний підхід.

«Перед виконанням капітального ремонту ми обговорюємо деталі, а саме, співвласники розповідають, що хочуть бачити у своєму дворі. Після узгодження пропозицій ми приступаємо до роботи, – каже директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман. – На прибудинкових територіях по вул. Стельмаха, 17 та вул. Хмельницьке шосе, 77 ми заасфальтували проїжджу частину двору, облаштували місця для парковки транспорту та встановили об'єкти благоустрою».

Він також додав, що капітальний ремонт виконують після попередньої заміни зовнішніх інженерних мереж. Такий комплексний підхід до благоустрою прибудинкових в нашій громаді використовується вже більше п’яти років. Завдяки цьому вдається уникнути аварійних ситуації та зберегти цілісність відновленого двору.

Спектр робіт з капітального ремонту різний, від облаштування паркомісць до модернізації дитячих майданчиків. Роботи виконуються на умовах співфінансування, де 70% оплачує міська влада, а 30% – мешканці будинків.

«Вінничани за бажанням можуть звернутися до департаменту житлового господарства та обговорити свої ідеї. Програма співфінансування робіт з благоустрою, як і раніше, діє», – каже Роман Фурман.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради