У Вінниці затвердили новий порядок торгівлі із пересувних об'єктів сезонної торгівлі

24 червня 2022, 14:31 (Відредаговано 24 червня 2022, 14:33)

Вчора, 23 червня, виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення «Про затвердження порядку використання об'єктів благоустрою для здійснення торговельної діяльності з пересувних об'єктів сезонної торгівлі та проведення ярмарків на території Вінницької міської територіальної громади». Дане рішення покликане впорядкувати сезонну торгівлю з пересуваних об'єктів у Вінницькій територіальній громаді. Мова йде про кава-машини, пересувні морозильні вітрини, водомати, кеги із квасом тощо.

«Новий порядок, який прийнятий рішенням виконкому, передбачає вдосконалену, прозору і уніфіковану процедуру розташування пересувних об'єктів сезонної торгівлі на об'єктах благоустрою. Відповідно до нових критеріїв, розташування пересувних об'єктів сезонної торгівлі буде відбуватися вже згідно із зонуванням нашого міста, крім того, кожен об'єкт пересувної торгівлі матиме QR-код, який допоможе споживачам чітко зрозуміти , що це за суб’єкт підприємницької діяльності, законно чи незаконно він розташований. Цей QR-код буде давати можливість за посиланням переходити на рішення виконкому, яким буде надано дозвіл на розташування пересувного об’єкту торгівлі. Також новий Порядок передбачає процедуру здійснення диференційованих внесків СПД до фонду соціально-економічного розвитку ВМТГ в залежності від площі, типу та локалізації ПОСТ», - повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади