У Вінниці запрацює «Офіс туризму»

28 січня 2022, 12:39

Сьогодні, 28 січня, під час сесії депутати Вінницької міської ради затвердили статут комунального підприємства «Офіс туризму Вінниці», який стане ядром функціонування майбутнього Туристичного хабу, інших інформаційних пунктів (онлайн і офлайн) та привабливих для туристів виставкових проєктів.

З метою забезпечення промоції Вінницької міської територіальної громади та надання якісних туристичних, маркетингових та інформаційних послуг, вже з лютого у місті запрацює комунальне підприємство «Офіс туризму Вінниці». Основою для його діяльності стане перейменоване та реорганізоване КП «Центр історії Вінниці», яке після створення окремого комунального закладу в галузі культури, - Музею Вінниці, - переходить в управління департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Серед першочергових завдань, що стоять перед новою структурою - просування туристичних продуктів Вінниці у новому сезоні, запуск та функціонування Туристичного хабу відповідно до міжнародних стандартів, забезпечення інформаційного та організаційного супроводу різних видів та форм туризму, запровадження картки туриста і розвиток існуючих та нових виставкових проєктів.

«Сьогодні ми затверджуємо Статут комунального підприємства «Офіс туризму Вінниці». Працюватиме він у приміщенні майбутнього Туристичного хабу на Соборній, 89. І в цьому році маємо його відкрити. Він потрібний Вінниці, щоб активізувати туристичну діяльність громади, як внутрішню, так і зовнішню, розвивати діловий і медичний туризм. А також інші пріоритети, які представлені в нашій Концепції інтегрованого розвитку міста до 2030 року і Стратегії 3.0», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Модель, за якою створюється муніципальний туристичний фронт-офіс, враховує найкращі практики туристичних міст світу та України. Відповідно до стратегічних документів, туризм і сфера гостинності з кожним роком має ставати дедалі вагомішим фактором надходжень до бюджету через податки та збори, а також покращувати інвестиційну привабливість і позитивний імідж Вінниці на мапі Східної Європи. Офіс туризму буде місцем консолідації нових продуктів, яскравих турів та технологічних інновацій. Очікується, що завдяки цьому тривалість перебування у Вінниці і витрати туристів будуть зростати.

Напрацювання екосистеми Туристичного хабу спільно з туристичним активом міста триватиме впродовж найближчих місяців, після чого відбудеться публічне відкриття простору і запуск нових послуг в інформаційному центрі, подієвій зоні та коворкінгу. Паралельно проводитиметься робота з удосконалення виставкових проєктів, що доповнюють програму перебування туристів та сприяють дозвіллю дорослих і дітей, відповідно до Стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!