У Вінниці з допомогою рециклерів упродовж місяця відремонтували майже пів сотні вулиць

13 квітня 2022, 14:14

У Вінницькій міській територіальній громаді взимку та з початком весни дорожні служби проводять ремонт доріг за технологією «холодного асфальту» з допомогою спеціальних пристроїв - рециклерів. Відколи з середини березня у місті ці роботи відновились, дорожники їх виконали уже на 47 автошляхах. Це дозволяє подовжити термін експлуатації асфальтного покриття та зупинити подальше руйнування через несприятливі погодні умови у міжсезонний період.

Дві бригади дорожників продовжують працювати над відновленням пошкоджених ділянок проїжджих частин після зимового сезону в різних мікрорайонах громади. Починаючи із середини березня, вже проведено ремонт на 47 магістральних вулицях у середмісті, на Тяжилові, Замості, Вишеньці, Старому місті, П’ятничанах, Слов’янці тощо.

«За останній тиждень бригади провели ямковий ремонт з використанням рециклерів на вулицях Привокзальній, Липовецькій, Бевза, Нагірній, Шепеля та інших. А загалом із середини березня наші дорожні служби відремонтували у громаді вже майже пів сотні автошляхів», - розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Першочергово ремонтні роботи проводились на магістралях, якими їздить громадський транспорт, а також там, де інтенсивний автомобільний трафік.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради