У Вінниці встановили ще п'ять нових посадкових павільйонів на зупинках громадського транспорту

03 грудня 2021, 15:20

На цьому тижні у Вінниці встановили три посадкових павільйони на зупинках громадського транспорту. Нова конструкція з'явилась на трамвайній зупинці «Медичний університет» на вул. Пирогова. Також – на зупинці для очікування автобусів та маршруток «Станція «Вантажна», що на вул. Гонти. Новий павільйон встановили на трамвайній зупинці «вул. Максимовича» на Хмельницькому шосе. А на минулому тижні нова конструкція з'явилась на зупинці «вул.Чехова» (Немирівське шосе) та «Проспект Юності» (вул. Келецька).

У Вінницькій громаді продовжується робота по встановленню нових посадкових павільйонів на зупинках громадського транспорту. Нові конструкції встановлюють на місці тих, у яких вже вийшов термін використання. Також нові павільйони з'являються там, де їх не було, або в місцях, де зупинки громадського транспорту були демонтовані.

«На минулому тижні новий посадковий павільйон встановили на зупинці «вул. Чехова» на Немирівському шосе, де зупиняються тролейбуси, маршрутки та автобуси. Також нова конструкція з'явилась на Вишеньці – на зупинці «Проспект Юності» (вулиця Келецька)», – говорить директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Також Юрій Семенюк розповів, що на цьому тижні посадковий павільйон (подвійний) встановили на трамвайній зупинці «Медичний університет» на вул. Пирогова. На вулиці Гонти конструкцію встановили на зупинці «Станція «Вантажна» для очікування маршруток та автобусів. Ще один павільйон на цьому тижні з'явився на трамвайній зупинці «вул. Максимовича» на Хмельницькому шосе.

«Конструкції павільйонів мають естетичний вигляд. Тут є місця для сидіння. Павільйони прозорі – зроблені зі скла, щоб не перевантажувати міський простір. Їх виготовляють в Україні з високоякісних матеріалів», – зазначив Юрій Семенюк.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради