У Вінниці вшанували пам'ять усіх загиблих у війні росії проти України

29 квітня 2022, 14:17 (Відредаговано 29 квітня 2022, 14:53)

Сьогодні, 29 квітня, відбулась меморіальна акція «Вінниця пам’ятає» в пам'ять про військових та цивільних, які загинули у війні росії проти України. Захід пройшов на Замковій горі, яка є знаковим історичним місцем для всієї громади.

«За українськими християнським традиціям наступний тиждень після Великодня є поминальним. Зараз він набуває іншого змісту. Ми повинні завжди пам’ятати про всі жертви війни за Україну, про людей, які загинули через звірства росії. Фактично, це є геноцид українського народу, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Сила нашої нації в єдності і в пам’яті. Тому ми започаткували традицію проведення меморіальної акції «Вінниця пам’ятає». Думаю, що вінничани будуть підтримувати її щороку під час поминальних днів».

Захід відбувся у музичному супроводженні відомих композицій, які виконав Вінницький академічний міський камерний хор ім. Віталія Газінського. Також, на знак вшанування пам’яті, згадували міста України, які зазнали найбільших страждань та руйнувань й історії мирних мешканців, що постраждали від російської агресії на території України.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Переселенцям

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії