У Вінниці відновили роботи з реконструкції вулиці Шепеля - Сергій Моргунов

13 червня 2022, 12:55

На вулиці Якова Шепеля, що на Старому місті, відновили роботи з комплексної реконструкції. Вже заасфальтували майже 4000 квадратних метрів, це – чорновий нижній шар. Будівельники продовжують займатися перенесенням та влаштуванням комунікацій. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник громади пригадує, що 23 лютого відвідав об’єкт з інспекцією – якраз стартував комплексний капремонт. Наступного дня росія розпочала повномасштабне вторгнення, і з того часу роботи були призупинені, як і по всіх інфраструктурних проєктах.

«Важливо, що сьогодні ми отримали можливість відновити роботи. Реконструкція дозволить підвищити безпеку та комфорт для всіх учасників руху і частково розвантажити вулицю Данила Нечая», - каже Сергій Моргунов.

Міський голова зазначає, що у плани проєкту закладено оновлення дороги, тротуарів, павільйонів громадського транспорту, влаштування велодоріжок, освітлення, камер відеонагляду, ремонт підземних мереж та озеленення.

«Сподіваюсь, що нам вдасться зробити максимум з цього, враховуючи ситуацію в країні. Наша команда серйозно займалась інфраструктурою міста в останні роки. Ми маємо зберегти досягнення громади і підтримувати порядок та стабільність», - наголошує очільник Вінниці Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради